więcej

Wybory do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw oraz wybory wójtów, burmistrzów, prezydentów miast zarządzone na 12 listopada 2006 r.

Informacja o miejscu i czasie w którym można składać Komisarzowi zawiadomienia zawarta została w Komunikacie Komisarza Wyborczego w Bydgoszczy.

Do zawiadamiania Komisarza Wyborczego we Włocławku o utworzeniu komitetu wyborczego zobowiązani są:

a) organ organizacji upoważniony do reprezentowania jej na zewnątrz, która utworzy komitet wyborczy i zamierza zgłaszać kandydatów na radnych - w myśl art 64e ust.3 ordynacji wyborczej do rad gmin, rad powiatów i sejmików województw - ustawa z dnia 16 lipca 1998 r. opublikowana w Dzienniku Ustaw z 2003r. Nr 159, poz. 1547 - tekst jednolity - z późniejszymi zmianami.

b) pełnomocnik wyborczy komitetu wyborczego wyborców -  w myśl art 64f ust.4 w/w ustawy.

jeżeli ich siedziba znajduje się na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza Wyborczego we Włocławku a zasięg terytorialny jednostek samorządowych do których dany komitet zamierza zgłaszać kandydatów na radnych nie przekracza jednego województwa.

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    16-02-2016 15:33

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij