więcej

Numery zarejestrowanych list kandydatów na radnych.

Komisarz Wyborczy we Włocławku, w wyniku losowania, przyznał numery listom kandydatów na radnych, które zostały zarejestrowane w wyborach do rad powiatów - na obszarze swojej właściwości terytorialnej. Żaden komitet, dla którego list Komisarz był właściwy do przyznania numeru, nie zarejestrował list w takiej liczbie okręgów wszystkich gmin na obszarze powiatu, aby listy zarejestrowane listy w wyborach do rad gmin na obszarze danego powiatu otrzymały jednolity numer taki jak listy kandydatów tego komitetu zarejestrowane w wyborach do rady tego powiatu. 

 

Przyznaniem numeru zostały objęte listy kandydatów, które zostały zarejestrowane przez komitety wyborcze w wyborach do rad powiatów i gmin (miast) na obszarze właściwości terytorialnej Komisarza, a którym Państwowa Komisja Wyborcza bądź Komisarz Wyborczy w Bydgoszczy, jako Komisarz o charakterze ogólnowojewódzkim, w ramach swojej kompetencji,  nie przyznały wcześniej jednolitych numerów.

Pozostałym listom kandydatów na radnych, które w wyniku wcześniej zrealizowanej procedury przyznania numeru nie otrzymały numeru jednolitego, zarejestrowanym w wyborach do rad gmin (miast) numery przyznały, w drodze losowania, gminne (miejskie) komisje wyborcze.

Postanowienia Komisarza Wyborczego w sprawie przyznania numerów dla list kandydatów na radnych do poszczególnych rad powiatów przedstawiają udostępnione pliki.

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    16-02-2016 15:36

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij