więcej

Okręg nr 23 - Obwieszczenie Okręgowej Komisji Wyborczej w Białymstoku z dnia 10 września 2003 r. o zarejestrowanych kandydatach na senatora

OBWIESZCZENIE

  

Okręgowej Komisji Wyborczej w Białymstoku

z dnia 10 września 2003 r.

 

 

Na podstawie art. 190 w związku z art. 152 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. – Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 46, poz. 499, Nr 74, poz.786 i Nr 154, poz.1802, z 2002 r. Nr 14, poz. 128, Nr 113, poz. 984, Nr 127, poz. 1089, i Nr 153, poz. 1271 oraz z 2003 r. Nr 57, poz. 507) i art. 11 ust.2 ustawy z dnia 11 kwietnia 1997 r. - o ujawnieniu pracy lub służby w organach bezpieczeństwa państwa lub współpracy z nimi w latach 1944 – 1990 osób pełniących funkcje publiczne (Dz. U. Nr 70, poz. 443 z późniejszymi zmianami), Okręgowa Komisja Wyborcza w Białymstoku podaje do wiadomości informację o zarejestrowanych kandydatach na senatora w okręgu wyborczym nr 23.

 

 

 

1.

Bagiński Mieczysław

-

pedagog, zam. Łomża, członek Polskiego Stronnictwa Ludowego, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego – skrót nazwy – Komitet Wyborczy PSL. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

2.

Bil-Jaruzelski Krzysztof Janusz

-

administrator, zam. Białystok, członek Sojuszu Lewicy Demokratycznej, zgłoszony przez Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej – Unia Pracy – skrót nazwy-Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

3.

Chmielewski Andrzej Eugeniusz

-

elektronik, zam. Augustów, członek Samoobrony Rzeczypospolitej Polskiej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej – skrót nazwy – KW Samoobrona RP. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

4.

Jurgiel Krzysztof

-

geodeta, zam. Białystok, członek „Prawa i Sprawiedliwości”, zgłoszony przez Komitet Wyborczy „Prawo i Sprawiedliwość”- skrót nazwy – PiS. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

5.

Kaczyński Marek

-

rolnik, zam. Jabłoń Jankowce, gm. Nowe Piekuty, członek Ligi Polskich Rodzin, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

6.

Klimowicz Tadeusz Maciej

-

inżynier konstruktor, zam. Białystok, członek Unii Polityki Realnej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

7.

Milewski Artur Kazimierz

-

nauczyciel, zam. Białystok, członek Stronnictwa Pracy, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Artura Kazimierza Milewskiego – skrót nazwy – KWW Artura Kazimierza Milewskiego. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

8.

Olszewski Mariusz Jacek

-

historyk, zam. Kielce, członek Alternatywa Partia Pracy, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Alternatywa Partia Pracy. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

9.

Soroka Andrzej Janusz

-

inżynier rolnik, zam. Suwałki, członek Partii Ludowo-Demokratycznej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Partii Ludowo- Demokratycznej. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

10.

Zgrzywa Sławomir

-

historyk, zam. Łomża, członek Platformy Obywatelskiej Rzeczypospolitej Polskiej, zgłoszony przez Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska – skrót nazwy – KW Platforma Obywatelska. Złożył następujące oświadczenie: nie pracowałem, nie pełniłem służby, ani nie byłem świadomym i tajnym współpracownikiem organów bezpieczeństwa państwa w rozumieniu art. 1, art. 2 i 4 powołanej ustawy.

 

 

 

                                                                                                                                                    Przewodniczący

                                                                                                                                     Okręgowej Komisji Wyborczej

                                                                                                                                                 (-) Jerzy Rypina

 

 

 

 

 

Rejestr zmian

  • Data utworzenia

    17-03-2016 11:28

    Wprowadził:

    Bartosz Goździk

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij