Obwieszczenia terytorialnych komisji wyborczych o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych gmin, radnych powiatów na terenie działania Komisarzy Wyborczych we Włocławku I i II
ZAŁĄCZNIKI
- Powiat Aleksandrowski
- Miasto Aleksandrów Kujawski
- Miasto Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 7
- Miasto Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 10
- Miasto Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 11
- Miasto Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 12
- Miasto Ciechocinek
- Miasto Nieszawa
- Miasto Nieszawa - bez głosowania okręg 7
- Gmina Aleksandrów Kujawski
- Gmina Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 3
- Gmina Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 8
- Gmina Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 9
- Gmina Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 10
- Gmina Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 12
- Gmina Aleksandrów Kujawski - bez głosowania okręg 14
- Gmina Bądkowo
- Gmina Koneck
- Gmina Raciążek
- Gmina Waganiec
- Gmina Zakrzewo
- Powiat Lipnowski
- Miasto Lipno
- Miasto i Gmina Bobrowniki
- Gmina Chrostkowo
- Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą
- Miasto i Gmina Dobrzyń nad Wisłą - bez głosowania okręg 6
- Miasto i Gmina Kikół
- Gmina Lipno
- Gmina Lipno - bez głosowania okręg 4
- Gmina Lipno - bez głosowania okręg 10
- Gmina Lipno - bez głosowania okręg 12
- Gmina Lipno - bez głosowania okręg 13
- Miasto i Gmina Skępe
- Gmina Tłuchowo
- Gmina Tłuchowo - bez głosowania okręg 8
- Gmina Tłuchowo - bez głosowania okręg 10
- Gmina Tłuchowo - bez głosowania okręg 12
- Gmina Wielgie
- Powiat Radziejowski okręg 1
- Powiat Radziejowski okręg 2
- Powiat Radziejowski okręg 3
- Powiat Radziejowski okręg 4
- Miasto Radziejów
- Gmina Bytoń
- Gmina Bytoń - bez głosowania okręg 9
- Gmina Bytoń - bez głosowania okręg 11
- Gmina Bytoń - bez głosowania okręg 14
- Gmina Dobre
- Gmina Osięciny
- Miasto i Gmina Piotrków Kujawski
- Gmina Radziejów
- Gmina Radziejów - bez głosowania okręg 3
- Gmina Radziejów - bez głosowania okręg 10
- Gmina Topólka
- Powiat Rypiński okręg 1
- Powiat Rypiński okręg 2
- Powiat Rypiński okręg 3
- Powiat Rypiński okręg 4
- Miasto Rypin
- Gmina Brzuze
- Gmina Brzuze - bez głosowania okręg 1
- Gmina Brzuze - bez głosowania okręg 6
- Gmina Brzuze - bez głosowania okręg 10
- Gmina Brzuze - bez głosowania okręg 14
- Gmina Rogowo
- Gmina Rogowo - bez głosowania okręg 8
- Gmina Rogowo - bez głosowania okręg 9
- Gmina Rogowo - bez głosowania okręg 10
- Gmina Rypin
- Gmina Rypin - bez głosowania okręg 7
- Gmina Skrwilno
- Gmina Wąpielsk
- Powiat Włocławski okręg 1
- Powiat Włocławski okręg 2
- Powiat Włocławski okręg 3
- Powiat Włocławski okręg 4
- Powiat Włocławski okręg 5
- Powiat Włocławski okręg 6
- Miasto Kowal
- Gmina Baruchowo
- Gmina Boniewo
- Miasto i Gmina Brześć Kujawski
- Gmina Choceń
- Miasto i Gmina Chodecz
- Gmina Fabianki
- Gmina Fabianki - bez głosowania okręg 1
- Miasto i Gmina Izbica Kujawska
- Gmina Kowal
- Gmina Lubanie
- Miasto i Gmina Lubień Kujawski
- Miasto i Gmina Lubień Kujawski - bez głosowania okręg 12
- Miasto i Gmina Lubraniec
- Gmina Włocławek
- Gmina Włocławek - bez głosowania okręg 3
- Gmina Włocławek - bez głosowania okręg 13
- Miasto Włocławek
Rejestr zmian
-
Data utworzenia
22-03-2024 9:50
Wprowadził:
Tomasz Jóźwiak
-
zobacz cały rejestr
-
Data modyfikacji
29-03-2024 12:44
Wprowadził:
Tomasz Jóźwiak
-
Data modyfikacji
02-04-2024 11:51
Wprowadził:
Tomasz Jóźwiak