• Protokół wyników głosowania w rejonie na listy kandydatów na posłów do Parlamentu Europejskiego
  Postanowienia Komisarzy Wyborczych we Włocławku I i II w sprawie zmian w obwodowych komisjach wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku II Nr 68/2019 z dnia 6 maja 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. (powiaty: lipnowski, rypiński, miasto na prawach powiatu Włocławek)
  Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I Nr 82/2019 z dnia 6 maja 2019 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r. (powiaty: aleksandrowski, radziejowski, włocławski)
 • Postanowienia Komisarzy Wyborczych we Włocławku I i II w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019 r.
  Informacje Komisarzy Wyborczych we Włocławku I i II o losowaniach i uzupełnieniach obwodowych komisji wyborczych
 • Komunikat Rejonowej Komisji Wyborczej nr 3 we Włocławku o składzie, siedzibie i dyżurach komisji
  Obwieszczenie Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 27 lutego 2019 r.o postanowieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego oraz o okręgach wyborczych i siedzibach okręgowych komisji wyborczych
 • Komunikat Komisarzy Wyborczych we Włocławku z dnia 15 marca 2019 r. o miejscu, czasie i terminie przyjmowania zgłoszeń zamiaru głosowania korespondencyjnego przez wyborców niepełnosprawnych