• Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 2 października 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Aleksandrowie Kujawskim.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 24 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Aleksandrowie Kujawskim.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 19 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Choceniu.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 19 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Miejskiej Komisji Wyborczej w Brześciu Kujawskim.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 18 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Lubaniu.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 17 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Miejskiej Komisji Wyborczej w Radziejowie.
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku II z dnia 17 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Rypinie.
  Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 15 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Miejskiej Komisji Wyborczej w Piotrkowie Kujawskim
 • Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 15 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Gminnej Komisji Wyborczej w Osięcinach
  Postanowienie Komisarza Wyborczego we Włocławku I z dnia 15 września 2018 r. w sprawie zmiany w składzie Miejskiej Komisji Wyborczej w Ciechocinku